RSS Feed

Przepełnione seksem wspomnienia z wakacji

5 marca 2012 by admin

Rozpoczyna się to całkiem osobliwie od pogawędki, zwrotów, które nie wiedząc dlaczego sprawiają, iż przyciąga nas ku sobie. Następnie ręka w rączkę, kontakt, przytulas, pierwszy pocałunek, a dalej magiczne słowa na które czekałam od momentu gdy weszłam do auta: „Kochanie moje chodźmy do namiotu”. Nasze własne ciała goreją, głowa stroni od posłuszeństwa, myśli skoncentrowane są dookoła jednego. Zasuwamy drzwi namiotu, rzucamy się w swoje objęcia, subtelne pocałunki, muśnięcia buzi o twarz, przeobrażają się w drapieżne ruchy nad którymi niełatwo zapanować.

Zdejmuje ze mnie samej bluzkę, staniczek, ja także nie pozostaję winna. Zaczynam go obnażać – bluzeczka portki, majteczki, ręką sunę po jego włąsnym boskim ciałku aż ogarniają mnie samą drgawki. Myszka ma w tym momencie zabiera się do natarcia, zaczyna całować drapieżnie, namiętnie wargi, kark, zsuwa się coraz niżej dochodzi do suteczów, które muska w swych zębach. Obsypuje pocałunkami, kąsa oraz równocześnie lubieżnie przytrzymuje w swych rękach me cycki. Ja sama w tym monecie chwytam go samego za jego penisa, i szybkim gestem przesuwam ręką. W myślach mając tylko jedno: „wciśnij się we mnie, no wciśnij się”. Kiedy przychodzi moment spełnienia, czuję jego ciało na sobie, oraz wewnątrz jest płeć brzydka – bohater owej całej opowieści. Spokojne powolne ruchy później zmieniają się w orkan, który przebiega przez me ciało. Nie jestem w stanie krzyczeć, chociaż niezmiernie bym chciała, pozostaje mi tylko zginanie mojego ciałka, które bez pośpiechu odlatuje do świata ekstazy!! Nasze własne mokre ciałka przylegają do siebie, pot płynie po czole, twarzy.

Płynie, niemniej jednak to nikomu nie przeszkadza przecież znajdujemy się razem do tego stopnia obok jak tylko jest wszystko to możliwe! Zmiana postawy na pieseczka, w tym momencie puszczają mi hamulce , nie liczy się nic wyłącznie my dwoje i wszystko to co robimy. Nasze własne ciałka parzą, jego subtelne ruchy po moich sutkach, całowanie po pleckach, odejmują rozum. Przyspieszenie fabuły, nie wiem co takiego się ze mną wyrabia ja zupełnie tracę poczucie rzeczywistości, zwyczajnie tracę zmysły, nie widzę nic, jestem istotna lecz ja sama i mój orgazm!! Pojawił się, nadszedł, tryska, widzę po jego minie, iż jest kontent (i o to idzie), biały śluz spływa po moich sromowych wargach aż do samego dołu. Nagle pojawia się tam jego język, w niezmiernie opieszały sposób rozpoczyna oblizywać mą pipkę. Gesty stają się zwierzęce, zlewają się z ssaniem, szczypaniem (oczywiście to jest to cudowna mineta, którą zawsze odczuwam kiedy dosiadam mojego mężczyznę)!! Zupełnie odlatuję, albowiem cóż odmiennego czynić można kiedy się ma tak dużego potwora w sobie:). Rączki moje krążą bezwstydnie po moich cycuszkach. Zaczynam schodzić niżej w kierunku jego fiuta. Prędki przełom fabuły w tym momencie ja zaczynam czynić mej Myszce loda – otwieram wargi, powoli wyciągam język, oblizuję jego napletek, powoli wkładam do ust, naciągam i jazda.

Główka porusza się szybko mało nie urwie się, do tego stopnia mu dobrze, iż nieomal wrzeszczy. Rozum podsuwa skończ, jednakowoż wargi ciągną w dalszym ciągu, albowiem toż do tego stopnia mu miło, w takim razie jak można wstrzymać. Stopniowo tracimy siły, jednakowoż oczekuje nas samych jeszcze nagroda (de facto wyłącznie jego samego, ale nie okłamujmy się mi również robi to zadowolenie, albowiem wtenczas zdaję sobie sprawę, iż w 100 procentach zaspokoiłam swego mężczyznę). Jego męskie ręce wyciągają się po największy skarb każdego mężczyzny, powolne ruchy ociągania przybliżają jego biały odlot, który wydaje się w wyższym stopniu realny!! Aż w końcu przychodzi, strzela do mej buźki, która próbuje w pełni dopaść ten raj plemników.

Podziel się na:
  • Print
  • Digg
  • Sphinn
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google Bookmarks
  • Blogplay

Brak komentarzy »

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>